Магазин продав увесь цукор за три дні. Першого дня продали 20% усього запасу цукру, другого – 38%

усього запасу цукру, а третього – 840 кг. Скільки цукру було в магазині спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Прудкий Ваня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

20+38=58% продано цукру за два дні

100-58=42%продано цукру за третій день в процентах

Пропорція

1)

х -20%

840-42%

х=20*840/42

х=400кг продано в перший день

2)

х-38%

840-42%

х=840*38/42

х=760кг продано другого дня

3)

Разом

840+760+400=2000кг всього було цукру