У двох вантажних вагонах було порівну вугілля. Коли Срочно даю 100 балов з першого вагона

вивантажили 12 т вугілля, а з другого — 22 т, то в першому вагоні залишилося в 6 разів більше вугілля, ніж у другому. Скільки тонн вугілля було в кож- ному вагоні спочатку? с

Ответы на вопрос

Отвечает Цукцукца Анна.

Ответ:

24 т.

Пошаговое объяснение:

Нехай у кожному вагоні було по х т вугілля, тоді за умовою

х-12  = 6(х-22)

х-12=6х-132

5х=120

х=24

Отвечает Кожевникова Виктория.

Ответ: У двох вантажних вагонах було 24 т вугілля.

Пошаговое объяснение:

Нехай у першому і другому вагоні  було x т вугілля.

Пілся того як з першого вагона вивантажили 12 т вугілля, а з другого 22 т, у другому вагоні залишилося 6 т вугілля. Знаючи це,складемо рівняння:

х-12=(х-22)*6

х-12=6х-132

х-6х=-132+12

-5х=-120

х=24