1. Знайдіть градусні міри кутів паралелограма, якщо його площа 40√3 см², довжини сторін 8 см і 10

см. 2. Довжини висот паралелограма 5 см і 3 см. Знайдіть довжину сторони паралелограма, до якої проведено меншу висоту, якщо довжина сусідньої сторони 9 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Ксения.

S=absin(ab)

40√3=8*10*sin(ab)

sin(ab)=√3/2

(ab)=П/3

2. 15 см

9*5=3*x

x=9*5/3=15