Розв'яжи задачі. 51) Периметр трикутника, у якого всі сторони рівні, становить51 мм. Знайди

довжину сторони трикутника.152) Периметр трикутника, у якого дві сторони рівні, становить50 мм, а довжина однієї зі сторін дорівнює 18 мм. Знайдидовжини решти сторін трикутника.3) Периметр трикутника, у якого всі сторони різної довжини,становить 104 мм. Довжина однієї сторони трикутника до-рівнює 46 мм, довжина другої становить половину довжинипершої. Знайди довжину третьої сторони трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тижанин Олег.

1)якщо периметр 51мм то одна сторона 51/3=17

2)50+18=68

3)1сторона 46 друга сторона 46/2=23 3 сторона 104-46+23=35