Периметр чотирикутника дорівнює 18,5 см. Довжина першої сторони в 1,3 рази менша за другу, довжина

третьої сторони становить 25 % довжини другої, а довжина четвертої сторони на 6,7 см більша за довжину третьої. Знайдіть довжину найбільшої сторони чотирикутника. поможіть

Ответы на вопрос

Отвечает Лейдерова Алёна.

Ответ:

4; 5,2; 1,3 и 8 см

Пошаговое объяснение:

примем за х длинну меньшей стороны, тогда 1,3х - вторая сторона, 1,3х:100*25=0,325х - третья сторона и 0,325х+6,7 - длинна четвертой стороны. Составим уравнение:

х+1,3х+0,325х+0,325х+6,7=18,5

2,95х=18,5-6,7

2,95х=11,8

х=4

1,3х=4*1,3

1,3х=5,2

0,325х=1,3

0,325х+6,7=1,3+6,7

0,325х+6,7=8