Одна із сторін трикутника доівнює 63 мм, довжина другої сторони становить 7,9 довжини першої

сторони, а довжина третьої сторони становить 120% довжини другої. Знайдіть периметр трикутника. Відповідь запишіть у метрах.​

Ответы на вопрос

Отвечает Дементьева Анастасия.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) 63мм=6,3см;

2) 7,9=790% з 6,3=6,3*790:100=49,77см-довжина другої сторони;

3) довжина третьої сторони=49,77*120:100=59,724см.

4) Р=а+b+с=6,3+49,77+59,724=115,794см

5) 115,794см=1,15794м

Відповідь: Р=1,15794м.