одна сторона трикутника в 3 рази менша від другої і на 2,3 cm менша від третьої. Знайти сторони

трикутника, якщо його периметр дорівнює 10,8 см.одна сторона трикутника в 3 рази менша від другої і на 2,3 cm менша від третьої. Знайти сторони трикутника, якщо його периметр дорівнює 10,8 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Сотников Дима.

Пошаговое объяснение:

1 сторона - х; 2 сторона - 3х; 3 сторона - х+2,3

х+3х+х+2,3=10,8

5х=10,8-2,3

5х=8,5

х=1,7(см) - 1сторона

1,7×3=5,1(см) - 2сторона

1,7+2,3=4(см) - 3сторона