Дріт розрізали на три частини. Довжина однієї частини дорівнює 240м. Довжина другої становить 5/8

довжини першої частини і 60% довжини третьої частини. Знайдіть довжину другої і третьої частин.

Ответы на вопрос

Отвечает Агеев Саша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

240:8*5=150(м)- 2 частина

150:60*100=250( м)-3 частина