Дріт розрізали на три частини. довжина однієї частини 240 м. довжина другої частини становила пять

восьмих довжини першої частини і 60% довжини третьої частини. знайдіть довжини другої і третьої частин.

Ответы на вопрос

Отвечает Кусакина Светлана.
1 часть равна 240
2 часть равна 5/8 от первой, значит:
240 ÷ 5/8 = 150
3 часть это 100%, 60% которой это 150, найдем 1%
150 ÷ 60 = 2.5 (это 1% третей части)
теперь найдем все 100%:
2.5 × 100 = 250
Ответ: 1 часть 240, 2 часть 150, 3 часть 250