Задача з матем дріт розрізали на три частини. довжина однієї частини дорівнювала 240 м. довжина

другої частини становила ⅝ довжини першої частини і 60 відсотків довжини третьої частини. знайдіть довжини другої і третьої частин

Ответы на вопрос

Отвечает Киров Дмитрий.

1) 240* \frac{5}{8}= 150 (м) - довжина другої частини
60% = 0,6
2) 150:0,6=250 (м) - довжина третьої частини.