Знайдіть дискримінант квадратного тричлена та визначте кількість коренів: 1) x2+3x-7=0 2)

x2+8x-3=0 Х2 в першому і другому це квадратні, поможіть пж

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Алина.

Ответ:

1) D= 36, D>0, має 2 корені

2)D=76, D>0, має 2 корені

Пошаговое объяснение:

1)a=1, b=3, c=-7

D=(-b)^2-4ac=3^2-4*(-7)=9+28=37

D>0, має 2 корені

2)a=1, b=8, c=-3

D=(-b)^2-4ac=8^2-4*(-3)=64+12=76

^2 - це  в квадраті

*-помножити