Помогите, срочно, пожалуйстааааа 1. Знайдіть кількість сторін правильного многокутника,

центральний кут якого дорівнює 40°.А) 6 сторінБ) 7 сторінВ) 8 сторінГ) 9 сторін2. Знайдіть кількість сторін правильного многокутника, зовнішній кут якого дорівнює 10°А) 12 сторінБ) 18 сторінВ) 24 сторінГ) 36 сторін3. Знайдіть градусну міру внутрішнього кута правильного n - кутника, якщо n = 18А) 150°Б) 156°В) 160°Г) 165°4. Знайдіть площу круга, якщо довжина кола, що обмежує його, дорівнює 6π смА) 2π см²Б) 3π см²В) 4π см²Г) 9π см²5. Знайти внутрішній і зовнішній кути правильного восьмикутника.6. Знайдіть градусну міру дуги кола, радіус якого становить 12 см, а довжина дуги дорівнює 2π см.А) 15°Б) 30°В) 45°Г) 60°

Ответы на вопрос

Отвечает Поломошнова Кристина.

Ответ:

1) г

2)г

3)в

4)б

5)

Известно, что сумма углов выпуклого многоугольника равна 180(n-2), где n - число сторон многоугольника. ... 180(8-2)= 1080.Все углы правильного восьмиугольника равны, тогда каждый угол равен 1080/8=135 градусам. Внешний угол восьмиугольника является смежным с внутренним углом, он равен 180-135=45°

6)б