Срочно! Даю 30 баллов. 1) Знайдіть довжину кола, діаметр якого на 8 см більший заа радіус. 2)Чому

дорівнює радіус кола, довжина якого дорівнює: 2 см; 5 см; 3.14 см; 4 * 3.14²; 3) Радіус кола дорівнює 6 см. Знайдіть довжину дуги, що містить: 1°; 15°; 120°; 270°; 330°. 4) Довжина дуги кола дорівнює 15 см, а її градуснаа міра 18°. Знайдіть радіус кола. 5) Довжина дуги кола дорівнює 2 * 3.14 см. Знайдіть градусну міру цієї дуги, якщо радіус кола дорівнює 30 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Османов Эдем.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) d = r + 8

  d = 2r

  2r = r + 8

  r = 8

  l = 2πr = 16π ≈50,24 см

2) l = 2πr

   r = l / 2π

   r1 = 2/2π = 1/π ≈ 0,32 см

   r2 = 5/2π = 2,5/π≈0,8 см

   r3 = 3,14/π ≈ 1 см

   r4 = 4 * 3,14^{2}/π≈4 * 3,14 = 12,56 см

3) l1 = 2πr * 1 / 360 = πr/180 ≈ 0,1 см

   l2= 2πr * 15/360 = 2πr/24 = πr/12 ≈1,57 см

   l3 = 2πr * 120/360 = 2πr/3 ≈12,56 см

   l4 = 2πr * 270/360 = πr * 3 / 2 ≈28,26 см

   l5 = 2πr * 330/360 = πr * 11 / 6 = 34,54 см

4) l = 2πr * 18 / 360 = πr/10 = 15

   r = 150/π ≈ 47,8°

5)  l = 2πr * α / 360 = πr * α / 180

α = 180 * l / πr ≈ 12 см