1. Радіус кола дорівнює 5 см. Чому дорівнює діаметр цього кола? А 2,5 см Б 10 см В 20 см Г 15,7

см 2. Діаметр кола дорівнює 16 см. Чому дорівнює радіус цього кола? А 16 см Б 8 см В 4 см Г 32 см 3.Знайдіть довжину кола, діаметр якого дорівнює 10 см (). А 31,4 см Б 314 см В 31,4 мм Г 3,14 см 4. Обчисліть площу круга, радіус якого 1 см (). А 3,14 см2 Б 6,28 см2 В 12,56 см2 Г 9,34 см2 5. Провели три різні радіуси круга. Скільки при цьому утворилось секторів? А 6 Б 4 В 3 Г 5 6. Накресліть коло з радіусом 1,2 см і центром в точці О. Замалюйте кольоровим олівцем сектор MON, що становить круга і обчисліть його площу. 7. Контрольну роботу з математики писали 36 учнів. 2 учні отримали 12 балів, 4 учні - 10 балів, 4 учні - 8 балів, 6 учнів - 7 балів, 2 учні - 4 бали. Побудуйте стовпчасту діаграму, якщо інші бали розподілилися між учнями таким чином: 11 балів - 2 учні, 9 балів - 6 учнів, 6 балів - 4 учні, 5 балів - 6 учнів.

Ответы на вопрос

Отвечает Зюзин Владислав.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) d=2r  d=2*5= 10см                Відповідь Б) 10 см

2) d=2r   r= d/2= 16/2= 8 см    Відповідь  Б) 8 см

3) С= п d  С= 3,14* 10= 31,4 см Відповідь А) 31,4 см

4)  S=πr^2  S=3,14*1^2= 3,14см2 Відповідь А) 3,14 см2

5) Відповідь В) 3

6) Замалюйте кольоровим олівцем сектор MON, що становить ????круга