1)Накресліть коло з радіусом 1,2 см і центром О. Зафарбуйте кольоровим олівцем сектор МОN, який

становить : 1/4 круга, та обчисліть його площу.? 2)Накресліть коло з радіусом 1,2 см і центром О. Зафарбуйте кольоровим олівцем сектор МОN, який становить : 3\4 круга, та обчисліть його площу

Ответы на вопрос

Отвечает Глухова Валерия.
1)πR²/4=3,14*1,2²=3,14*1,44:4=1,1304см²
2)3πR²/4=3*1,1304=3,3912см²
Отвечает Маслова Анастасия.
Формула площади круга:
s= \pi  r^{2}
в первом задании площадь сектора = 1/4 от площади круга:
 S_{MON} =  \frac{\pi r^{2}}{4} = \frac{3,14* 1,2^{2} }{4} =1,13 см²
во втором задании площадь сектора = 3/4 от площади круга:
S_{MON} =   \frac{3}{4} \pi r^{2} =  \frac{3}{4}*3,14* 1,2^{2} = 3,39 cм²