якщо периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 11 см а бічна сторона на 1 см більше за основу то

його основа дорівнює

Ответы на вопрос

Отвечает Грекова Дарья.

Ответ:

Основа=3см

Объяснение:

Нехай основа=х, тоді бічна сторона= х+1

Периметр=х+(х+1)+(х+1)=11

3х=9

Х=9

Основа=3см