Задача 1 Бічна сторона рівнобедреного трикутника дорівнює 13 см, а основа трикутника на 2 см

менше . Знайти периметр трикутника.Задача 2Сума кутів при основі рівнобедреного трикутника дорівнює 100 градусів. Знайти кожний кут трикутника.Задача 3Бічна сторона рівнобедреного трикутника більше основи на 2см, а периметр трикутника дорівнює 34см. Знайти сторони трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лантратов Максим.

Ответ:

1)    боковая сторона=13см

основа на 2 меньше

13-2=11см основание

Р=13+13+11=37см

2) углы при основании в равнобедренном Δ равны

100÷2=50°    углы при основании

180-100=80°  угол вершины Δ. Сумма углов вΔ=180°

3) боковая сторона=(х+2)

основание=х

Р=34см

2(х+2)+х=34

2х+4+х=34

3х=30

х=10

основание=10см

боковые стороны=10+2=12см

Объяснение: