1. Знайти периметр рівнобедреного трикутника, якщо бічна сторона дорівнює 5 см, а основа - 7 см

2. У рівнобедреному трикутнику АВС, АС - основа. Знайдіть ВС, якщо АС = 13 см, а периметр трикутника дорівнює 27 см3. Кут при основі рівнобедреного трикутника дорівнює 37 градусів. Знайдіть кут при вершині трикутника.4. Бічна сторона рівнобедреного трикутника на 2 см менша ніж основа, а периметр дорівнює 31 см. Знайдіть сторони трикутника. пожалуйста помогите​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмин Андрей.

Ответ:

1.Р=5+7+5=17см

2.(27-13)÷2=7см

3.180-(37×2)=106градусів

4. Пусть основание равно х-2, а боковая сторона х

Тогда:

1)х+х+х-2=31

3х=33

х=33÷3

х=11

2)11-2=9

Подставим :

9+11+11=31