Помогите пожалуйста 1. Знайдіть кут при основі рівнобедреного трикутника, якщо кут при вершині

дорівнює 70 градусів. 2. У трикутнику КМР кут М дорівнює 65 градусів, а зовнішній кут при вершині К дорівнює 140 градусів. Знайдіть кут Р трикутника KMP 3. Знайдіть градусні міри кутів трикутника АОС, якщо кут А: кут 0 : кут C = 2: 9: 7. о опа i​

Ответы на вопрос

Отвечает Плотникова Мария.

Ответ:

Номер 1

<2=<3=(180-70):2=55 градусов

Номер 2

<Р=180-(40+65)=180-105=75 градусов

Номер 3

2Х+9Х+7Х=180

18Х=180

Х=180:18

Х=10

<А=20 градусов

<О=90 градусов

<С=70 градусов

Объяснение: