1.Довжина кола 10π см.Знайдіть площу круга, обмеженого цим колом. 2. Площа круга дорівнює 16π

см². Знайдіть довжину кола цього ж радіуса. 3. Обчисліть довжину кола, діаметр якого дорівнює 5,8дм. 4. Обчисліть радіус кола, довжина якого дорівнює 204,1 см. 5. Обчисліть площу круга, діаметр якого дорівнює 24. 6.Піца, діаметр якої дорівнює 30 см коштує стільки ж, скільки дві піци, діаметр яких 20см. У якому випадку Дмитрик з'їсть більше піци: коли придбає одну велику чи дві менші, якщо всі піци мають однакову товщину?

Ответы на вопрос

Отвечает Григоренко Милена.

1.Довжина кола 10π см.Знайдіть площу круга, обмеженого цим колом.

L=2пR

10п=2пR

R=10п/2п=5см

S=пR^2=25п см^2 - ответ.

2. Площа круга дорівнює 16π см². Знайдіть довжину кола цього ж радіуса.

S=пR^2

16п=пR^2

R^2=16п/п

R^2=16

R=4 см.

L=2пR

L=2п*4=8п - ответ

3. Обчисліть довжину кола, діаметр якого дорівнює 5,8дм.

5,8дм=58см.

R=d/2=58/2=29см

L=2пR=2п*29=58п - ответ.

4. Обчисліть радіус кола, довжина якого дорівнює 204,1 см.

L=2пR

204,1п=2пR

R=204,1п/2п=102,05см. - ответ.

5. Обчисліть площу круга, діаметр якого дорівнює 24.

S=пR^2

R=d/2=24/2=12см.

S=144п см^2 - ответ.

6.Піца, діаметр якої дорівнює 30 см коштує стільки ж, скільки дві піци, діаметр яких 20см.

У якому випадку Дмитрик з'їсть більше піци: коли придбає одну велику чи дві менші, якщо всі піци мають однакову товщину?

Первый случяй:

R=d/2=30/2=15см.

S=пR^2

S=225п см^2

Второй случяй:

R=d/2=20/2=10см.

S=пR^2

S=100п см^2

Площядь двоих пиц ровняется: S*2=100*2=200см^2.

Лудше взять первую пицу потому что: 225п см^2 >200см^2. - ответ.

Пошаговое объяснение: