Помогите решить задачу!!! Піца,діаметр якої дорівнює 30 см,коштує стільки ж,скільки 2 піци,діаметр

яких 20 см.У якому випадку Дмитрик з'їсть більше піци:коли придбає одну велику чи дві менші,якщо всі піци мають однакову товщину?

Ответы на вопрос

Отвечает Круглов Кирилл.
дано
D= 30см
d= 20 см
n= 1
m=2
решение
Sб = п(D/2)^2 = п(30/2)^2=225п см2
Sм = п(d/2)^2 = п(20/2)^2=100п см2
Sб > 2Sм
ответ 
Дима съест больше пиццы, когда приобретет одну большую