Варіант 1 Коло- це множина точок… А)які лежать на одній прямій; Б) рівновіддалені від даної; В)

які утворюють круглу лінію; Г) Г) які знаходяться на відстані ,що не перевищує дану. 2. Діаметр кола дорівнює 46,28 см. Чому дорівнює радіус кола? А) 23,014 см; Б) 23, 41 см; В) 23,14 см, Г) 92,56 см 3. Радіус кола дорівнює 15,4 см. Чому дорівнює діаметр кола? А) 7,7 см; Б) 30,8 см; В)30,08 см; Г) 30,008 см. 4. Обчислити довжину кола, якщо його радіус дорівнює 12 см. 5. Обчислити площу круга, якщо його діаметр дорівнює 8 см. 6. Скільки градусів становить 18 частина від повного круга?

Ответы на вопрос

Отвечает Спиридонова Ангелина.

Відповідь:

1. Б) рівновіддалені від даної

2. В) 23,14 см

3.  Б) 30,8 см

4. 24π см

5. 64π см²

6. 20°

Рішення:

4. С=2πr=2π*12=24π (см)

5.S=πr²=π*8²=64π (cм²)

6.360°:18=20°