Решите задачи пожалуйста! 141. Обчисліть довжину кола, діаметр якого дорівнює 5,4 дм.142.

Обчисліть довжину кола, радіус якого дорівнює 3,5 см.143. Знайдіть радіус кола, довжина якого дорівнює 10 см.144. Обчисліть площу круга, радіус якого дорівнює 3 см.145. Знайдіть діаметр круга, площа якого дорівнює 497 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Антонов Коля.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Будемо використовувати наступні формули:

L = 2πR = πd; S = πr^2 = π*d^2/4

тоді

1) l = 5.4дм * π

2) l = 2 * π * 3.5 см = 7π см

3) R = L / 2π = 10см / 2π = 5/π см

4) s = 9π см^2

5) d^2 = S*4/π => d = 2\sqrt{S}/\sqrt{\pi } = см* 2 \sqrt{497}  /  \sqrt{\pi}