ОЧЕНЬ СРОЧНО НУЖНЫ ОТВЕТЫ!!! 1.Площа прямокутника із сторонами 6,8см та 5,5см дорівнює…2.Площа

прямокутника 45 одна із сторін 5см. Знайти другу сторону.3.Площа паралелограма із стороною 12см та висотою ,проведенною до неї 7см ,дорівнює…4.Площа паралелограма 63 ,висота його 9 см.Знайти сторону до якої проведена ця висота.5.Сторони паралелограма 8см і12см. А одна із висот 16см. Знайти другу висоту.Скільки розв’язків має задача?6.Шкільний майданчик має форму прямокутника із сторонами 220м та115м.Скільки насіння трави для озеленення треба купити,щоб засіяти майданчик ,якщо на 1 витрачають50 г насіння?​

Ответы на вопрос

Отвечает Янчинський Максим.

1) S=ab=6,8×5,5=37,4см²

2) 45=5b => b=9см

3) S=ah=12×7=84см²

4) 63=9a => a=7см

5) S=ah=12×16=192см²

h=S/b=192/8=24см