Снова дам 50 баллов!!! ПО УКР!!!!!!!!!!! Кто ответит первым, тому лучший!!! 1. Прямокутником

називають чотирикутниик, у якого ... . 2. Сторони прямокутника, які мають спільну вершину, називають... . 3. Сусідні сторони прямокутника називають його ... і ... . 4. Сторони прямокутника, які не мають спільної вершини, називають ... . 5. Протилежні сторони прямокутника ... . 6. Периметр прямокутника дорівнює 20 см, а одна із його сторін-6 см. Знайдіть довжину сусідньої сторони прямокутника 7. Із дроту зробили квадрат зі стороною 16 см. Чи можна було з цього дроту зробити прямокутник зі сторонами 18 і 14 см і 12 і 22 см? 8.(и последний) Прямокутний аркуш паперу поділили на дві частини одним прямолінійним розрізом. Яку фігуру НЕМОЖЛИВО отримати після розрізання: квадрат, п'ятикутник, шестикутник, прямокутний трикутник? ПОМОГИТЕ ПРОШУ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Коротков Андрей.

Ответ:

1.усі кути якого прямі

2.сусідніми

3.довжиною і шириною

4.протилежними

5.рівні

6. P=2*(a+b)

20=2*(6+b)

20=12+2b

20-12=2b

8=2b

b=4 см - довжина сусідньої сторони

7.

1)16*4=64 см

2)18*2+14*2=36+28=64 см - можна

3)12*2+22*2=24+44=68 см - не можна

8.п'ятикутник та шестикутник

Отвечает Даль Юлия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1. Прямокутником називають чотирикутник, у якого всі кути прямі

2. Сторони прямокутника, що мають спільну вершину, називають суміжними

3. Сусідні боку прямокутника з'єднуються один з одним і мають спільний кут 90 градусів, при цьому одна з них вертикальна, а інша горизонтальна, утворюють перпендикуляр

4. Сторони прямокутника, не мають загальної вершини, називають протилежними

5. Протилежні сторони прямокутника лежать на паралельних прямих і рівні між собою

6. Периметр прямокутника дорівнює 20 см, а одна з його сторін 6 см. Знайдіть довжину сусідній сторони прямокутника

(х + 6) * 2 = 20

х + 6 = 10

х = 4 см довжина сусідній боку

7. З дроту зробили квадрат зі стороною 16 см. Можна було з цього дроту зробити прямокутник зі сторонами 18 і 14 см і 12 і 22 см?

Р = 16 * 4 = 64 см квадрат

Р = (18 + 14) * 2 = 64 см можна

Р = (12 + 22) * 2 = 68 см  не можна

8. Прямокутний аркуш паперу розділили на дві частини одним прямолінійним розрізом. Яку фігуру НЕМОЖЛИВО отримати після розрізання: квадрат, п'ятикутник, шестикутник, прямокутний трикутник?

Не можна отримати п'ятикутник і шестикутник