ПОМОГИТЕ!!! ДАМ 50 БАЛЛОВ!!! 1. Прямокутним називають трикутник, у якого... 2. ... називають

трикутник, у якого 1 із кутів тупий. 3. За кількістю рівних сторін трикутники бувають... 4. ... називають трикутник, у якого 2 сторони рівні 5. Рівні сторони рівнобедреного трикутника називають ..., а його третю сторону називають... . 6. Рівностороннім називають трикутник, у якого ... . 7. Периметр P рівньостоннього трикутника зі стороною a обчислюють за формулою ... . 8. Різностороннім називають трикутник, у якого ... . 9. Периметр трикутника зі сторонами 12,18,24 см дорівнює ... см. 10. Знайдіть периметр рівнобедренного трикутника, основа якого дорівнює 9 см, а бічна сторона- 6 см

Ответы на вопрос

Отвечает Мухаметдинова Эвелина.

1. Прямокутним називають трикутник, у якого один кут прямий.

2. Тупокутним називають трикутник, у якого 1 з кутів тупий.

3. За кількістю рівних сторін трикутники бувають рівносторонній,  рівнобедрений, різносторонній.

4. Рівнобедреним називають трикутник, у якого 2 сторони рівні.

5. Рівні сторони рівнобедреного трикутника називають бічні сторони, а його третю сторону називають основою.

6. Рівностороннім називають трикутник, у якого всі сторони рівні.

7. Периметр P рівностороннього трикутника зі стороною a обчислюють за формулою P = 3а.

8. Різностороннім називають трикутник, у якого всі сторони різні.

9. Периметр трикутника зі сторонами 12, 18, 24 см дорівнює 54 см (12 + 18 + 24).

10. Знайдіть периметр рівнобедренного трикутника, основа якого дорівнює 9 см, а бічна сторона - 6 см.

P = 9 + 6 * 2 = 9 + 12 = 21 см.

Отвечает Кадыров Федор.

Ответ:

1. Один з кутів прямий (90°)

2. Тупокутний

3. Рівнобедренними, різносторонніми, рівносторонніми.

4. Рівнобедренний

5. Бічні. Основою.

6. Всі три сторони рівні.

7. 3•а

8. Всі три сторони різні

9. 12+18+24=54

10.9+6+6=21