у двох ящиках 32 кг яблунь. спочатку з першого ящика взяли 25%чблук і і поклали до другого . після

цього із другого ящика взял и 25% і поклали до першого. у якому ящику яблук стало більше і на скільки?

Ответы на вопрос

Отвечает Черезов Роман.

Ответ:

1) 100 - 25 = 75 (%) - стане в першому ящику .

2) 75 + 25 = 100 (%)  - у підсумку стане в першому ящику.

або

1) 100 + 25 = 125 (%) - буде в іншому ящику.

2) 125 - 25 = 100 (%) - у підсумку буде в іншому ящику.

У ящиках стало те ж кількість яблук, що і на самому початку.

В ящиках стало то же количество яблок, что и в самом начале.