Bapiasm 2 1) В одному ящику було в 5 разів більше яблук, ніж у другому. Після то-го як з першого

ящика взяли 16 яблук, а в другий поклали 12, то яблуку ящиках стало порівну. Скільки яблук було в кожному ящику спочатку? помогите пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Вострикова Арина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 ящик - 5х

2 ящик - х

5х - 16 = х + 12

5х - х = 12 + 16

4х = 28

х = 28 : 4

х = 7

1 ящик (5х) = 5 * 7 = 35 яблок было изначально

2 ящик (х) = 7 яблок было изначально

35 - 16 = 7 + 12