6. В одному ящику було в 6 разів більше яблук, ніж в другому. Коли з першого ящика взяли 18кг

яблук, а в другий поклали 22 кг, то в обох ящиках стало яблук порівну. Скільки кілограм яблук було в першому ящику спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мыхалчыч Витя.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Позначимо кількість яблук у другому ящику як "х". За умовою задачі, кількість яблук у першому ящику буде 6 разів більшою, тобто 6х.

Коли з першого ящика взяли 18 кг яблук, у ньому залишилося 6х - 18 кг яблук.

Коли в другий ящик поклали 22 кг яблук, у ньому стало х + 22 кг яблук.

За умовою, в обох ящиках стало яблук порівну, тому можемо скласти рівняння:

6х - 18 = х + 22

Розв'язавши це рівняння, знайдемо значення "х":

6х - х = 22 + 18

5х = 40

х = 40 / 5

х = 8

Таким чином, в другому ящику спочатку було 8 кг яблук, а в першому ящику було 6 * 8 = 48 кг яблук.