Вантаж піднімають за допомогою блока. На скільки підніметься вантаж за 8 обертів блока, якщо його

діаметр дорівнює 210мм? помогите срочто ето на завтра

Ответы на вопрос

Отвечает Яковенко Александр.

Ответ:

5,2752 m

Пошаговое объяснение:

n=8;

d=0,21 m

l-?

l=n*пd=8*0,21*3,14=5.2752 m