ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУСТА!!! № 1а) запиши число: 7 млрд. 18 тис. 50 од. Скільки в цьому числі класів і

скільки розрядівб) яке число є попереднім для числа 250 600?в) яке число є наступним для числа 80 429 999?№ 2а) запиши число 5 млрд. 42 млн. 60 тис. Скільки в цьому числі класів і скільки розрядів?б) яке число є попереднім для числа 308 000?в) яке число є наступним для числа 17 059 999?№ 3 (склади вирази до задач)а) Дачник купив А саджанців полуниці. Він посадив 4 ряди по B саджанців у ряді. Скільки саджанців ще залишилося?б) У класі Х хлопчиків і У дівчаток. Усіх учнів розбили на групи по 4 чоловіка в кожній. Скільки вийшло груп?в) 7 ящиків винограду важать А кг. Скільки кілограмів важать 9 таких ящиків? Скільки ящиків знадобиться, щоб розкласти в них B кг винограду?г) Площа прямокутника С м ². Чому дорівнює периметр прямокутника, якщо його довжина дорівнює D м?№ 4 (Розв’яжи рівняння)(390-120:х):6=60Задача № 5 ( распишите пожалуйста пошаговое решение, что за чем находить-не уровнением)Кіт легший за собаку в 4 рази, а разом вони важать 30 кг. Скільки важить кіт і скільки собака?Задача № 6 (распишите пожалуйста пошаговое решение, что за чем находить- не уровнением)Син легше за батька в 5 разів, а разом вони важать 96 кг. Скільки кілограмів важить кожен із них?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

а) 7 000 018 050

4 класса и 10 разрядов

б) 250 599

в) 80 430 000

2

а) 5 042 060 000

4 класса 10 разрядов

б) 307999

в) 17 060 000

3

а) А- 4В

б) (х+у) : 4 кол-во групп

в) а/7*9

4

(390-120:х)=60

390/6-120/6х=60

65-60= 120/6х

6х=120/5=24

х=4

5

кіт важить х

собака важить 4х

4х+х=30 кг

х=6 кг важить кіт

6*4=24 кг важить собака.

Перевірка:

6+24=30 кг

6

5х+х=96 кг

6х=96кг

х= 16 кг важить син

16*5=80кг важить батько

Пошаговое объяснение: