ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА, ХОТЯ БЫ ЧТО-ТО, ПРОШУ 1) діагональ осьового перерізу циліндра дорівнює 10

см, радіус циліндра -3 см. знайдіть площу бічної поверхні циліндра2)діаметр кулі дорівнює 30 см. діаметр перерізу, який знаходиться на відстані 9 см від центра кулі дорівнює...3)у циліндрі паралельно до його осі на відстані 3 см від неї проведено переріз, який має форму квадрата з периметром 32 см. знайдіть площу циліндра4)діаметр більшої основи зрізоного конуса дорівнює 14 см, а його висота і таірна дорівнюють 3 і 5 вс відповідно. знайдіть бічну поверхню зрізоного конуса​

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Орест.

Ответ:

1) 10-3=7(см)

2) 30*9=270(см)

3) 32*3=96(см)

Пошаговое объяснение: