1) Знайдіть діаметр кола, якщо його радіус дорівнює 4, 8 см? 2) Знайдіть довжину кола, якщо його

радіус дорівнює 10 дм (П=3,14) 3) Знайдіть площу круга, якщо його діаметр дорівнює 20 м (П=3,14)

Ответы на вопрос

Отвечает Бабенко Гена.
1) d = 2r = 2×4,8 = 9,6 см
2) C = 2Пr = 2×3,14×10= 62,8 за
3) S = (П×d^2)/4= (3,14×(20)^2)/4 = (3,14×400)/4 = 1256/4 = 314 см^2