В одному стосунку в 4 рази більше зошитів, ніж в іншому. Коли з першого стосика переклали 9 зошитів

у другий, то в обох стосиках зошитів стало порівно. Скільки їх було в кожному стосику спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Патласова Оля.
4x-9=x+9
4x-x=9+9
3x=18
x=18/3
x=6
4*6=24