Срочноооооо Сторона ромба дорівнює 10 см, а одна з діагоналей на 4 см більша, ніж інша Знайдіть

площу ромба

Ответы на вопрос

Отвечает Хоменко Остап.

Ответ:

70 см в квадрате

Объяснение:

Для знаходження площі ромба, потрібно знати довжину його діагоналей (d1 і d2) або довжину сторони та кут між сторонами. У цьому випадку, маємо довжину однієї діагоналі d1 = 10 + 4 = 14 см, а інша діагональ d2 буде рівна стороні ромба, тобто d2 = 10 см.

Площа ромба може бути обчислена за формулою:

S = (d1 * d2) / 2

Підставляючи відомі значення, отримаємо:

S = (14 см * 10 см) / 2 = 70 см²

Отже, площа ромба дорівнює 70 квадратним сантиметрам.