Особливості б1. Виконайте дії: 1) 4,3·(–2,6); 4) –21:(–6) 2) –0,55·(–8,4); 5) ; 3) 6) 2.

Спростіть вираз: 1) –2,4m·(–3n); 2) –8а–12b+5a+17b; 3) –5(y–4)+2(y+5). 3. Знайдіть значення виразу: (–2,28–(–0,98)): 2,6 + 1,4–(–0,2). 4. Спростіть вираз і обчисліть його значення при x = : –4(2,3x –3) – (5–2,6x) + 3(0,6x–2) . 5. Не виконуючи обчислення, порівняйте: 1) (–5)9 і (–0,5)6; 2) –73 і (–7)3. удови

Ответы на вопрос

Отвечает Ворончихина Ксюша.
Давайте розглянемо ваші завдання:

Виконання дій:
4,3 * (-2,6) = -11,18
(-0,55) * (-8,4) = 4,62
-21 / (-6) = 3,5
Спростіть вирази:
-2,4m * (-3n) = 7,2mn
-8a - 12b + 5a + 17b = -3a + 5b
-5(y - 4) + 2(y + 5) = -5y + 20 + 2y + 10 = -3y + 30
Знайдіть значення виразу:
(-2,28 - (-0,98)) / 2,6 + (1,4 - (-0,2)) = (-2,28 + 0,98) / 2,6 + (1,4 + 0,2) = (-1,3 / 2,6) + 1,6 = -0,5 + 1,6 = 1,1
Спростіть вираз і обчисліть його значення при x = :
-4(2,3x - 3) - (5 - 2,6x) + 3(0,6x - 2)
= -9,2x + 12 + 5 - 2,6x + 1,8x - 6
= (-9,2x - 2,6x + 1,8x) + (12 + 5 - 6)
= -10x + 11
Порівняйте вирази, не виконуючи обчислення:
(-5)^9 і (-0,5)^6
(-7)^3 і (-7)^3
Умова пункту 5) не зовсім зрозуміла, але вирази виглядають так:

Вираз 1 містить велику ступінь числа, тому він буде великим від'ємним числом. Вираз 2 містить меншу ступінь числа, тому він буде меншим за 1.
Обидва вирази містять ступінь числа - тут немає значущої різниці.
Будь ласка, перевірте результати і в разі потреби уточніть пункт 5).