Даю 35 баллов хотя бы на один вопрос ответьте пожалуйста 1) Діагоналі ромба 6 і 10 см. Знайти

площу ромба.2) Один з кутів паралелограма 45°. Його висота, проведена з вершини тупого кута, дорівнює 3 см і ділить сторону паралелограма навпіл.Знайти площу паралелограма.3) Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 18 см, а висота, проведена до основи – 3 см. Знайдіть площу трикутника.4) Знайдіть площу прямокутного трикутника, гіпотенуза якого на 7 см більша за один із катетів, а інший катет дорівнює 21 см. 5) Висота ВМ трикутника АВС ділить сторону АС на відрізки АМ і МС, МС = 4 см, АВ= 6 см, кут А = 45 градусів. Знайдіть площу трикутника 6) Перпендикуляр, проведений з точки перетину діагоналей ромба до його сторони, ділить її на відрізки 3см і 12 см. Знайдіть площу ромба.7) Вписане коло прямокутного трикутника АВС дотикається до гіпотенузи у точці К. Знайдіть площу трикутника АВС, якщо АК=4 см, ВК=6 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шалимова Алёна.

Ответ:

Площадь ромба равна половине произведения диагоналей, значит

S ромба = 1/2 * 6 * 8 = 24 см²

Объяснение:

1) Діагоналі ромба 6 і 10 см. Знайти площу ромба.

Отвечает Маженов Даниель.

Відповідь:

1. 1\2*6*8=24 площа ромба

2. 45 *3=135 площа паралелог.