Помогите,прошу вас! Отдам все свои баллы! 1. Знайти сторону трикутника, якщо висота, проведена до

цієї сторони, дорівнює 6 см, а площа трикутника – 12 см2 . 2. Сторона квадрата дорівнює 15 см. Знайти його площу 3. Знайдіть площу ромба, периметр якого складає 120 см, а одна з діагоналей дорівнює 36 см. 4. Визначте площу ромба, якщо його сторона дорівнює 10 см, а діагоналі відносяться як 3 : 4. 5. У рівнобічній трапеції АВСD основи АD і ВС дорівнюють відповідно 16 см і 6 см. Висота ВМ трапеції дорівнює 8 см. З вершини тупого кута С проведено перпендикуляр СК на основу АD. Знайдіть площі наступних фігур: 1) трапеції АВСD; 2) ∆АВМ; 3) чотирикутника ВСDМ; 4) чотирикутника МВСК. 6.Дві менші сторони прямокутної трапеції дорівнюють 4 см, а один з її кутів становить 45°. Знайдіть площу трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Пась Денис.

1.Так як S трикутника abc= 1/2 Bh, то В= S/ ( 1/2*  h)= 12/ (1/2*6)= 4 см - сторона В

2. S квадрата = 15*15 = 225 см^2

3.

4.

5.