Завдання 1. Знайдіть площу квадрата, сторона якого дорівнює 8 см. А) 36 см2; Б) 64 см2; В) 16 см2;

Г) 32 см2. Завдання 2. Яка площа прямокутного трикутника з катетами 6 см та 8 см? А) 48 см; Б) 24 см; В) 48 см2; Г) 24 см2. Завдання 3. Площа паралелограма дорівнює 50 см2. Знайдіть висоту паралелограма, якщо сторона до якої вона проведена дорівнює 10 см. А) 2,5 см; Б) 10 см; В) 5 см; Г) 500 см. Завдання 4. Обчисліть площу ромба зі стороною 8 см і висотою, проведеною до іншої сторони, 6 см. А) 48 см2 ; Б) 24 см2 ; В) 14 см2 ; Г) 84 см2 . Завдання 5. Чому дорівнює площа трикутника зі стороною 10 см та висотою, проведеною до цієї сторони, 5см? А) 50 см2; Б) 50 см; В) 25 см2; Г) 100 см2. Завдання 6. Площа прямокутника дорівнює 36 см2, а одна з його сторін - 4 см. Знайдіть другу сторону прямокутника. А) 6 см; Б) 8 см; В) 9 см; Г) 7 см. Завдання 7. Знайдіть площу паралелограма, сторона якого дорівнює 10 см, а висота, проведена до цієї сторони, становить 3 см. А) 13 см2; Б) 15 см2; В) 30 см2; Г) 45 см2. Завдання 8 (з розвʼязками). Прямокутник і квадрат рівновеликі. Сторона квадрата дорівнює 8 см, а одна із сторін прямокутника 4 см. Знайдіть другу сторону прямокутника. А) 11 см; Б) 9 см; В) 4 см; Г) 16 см. Завдання 9 (з розвʼязками). Сторони прямокутника відносяться як 1:5, а площа прямокутника дорівнює 500 см2. Знайдіть периметр даного прямокутника. А) 100 см; Б) 150 см; В) 120 см; Г) 250 см. Завдання 10 (з розвʼязками). Знайдіть площу квадрата, діагональ якого дорівнює 6 см. А) 12 см2; Б) 24 см2; В) 36 см2; Г) 18 см2.

Ответы на вопрос

Отвечает Софейченко Рома.

Відповідь:

1)б, 2)б, 3)в, 4)а, 5)в, 6)в, 7)в, 8)г, 9)в, 10)г

Пояснення:8:

рівновеликі, це ті що мають однакові площі, отже знайдемо площу квадрата=8*8=64, отже площа прямокутника також 64=>що інша сторона=64/4=16.

9:Нехай одна сторона прям.=х, тоді інша=5х, перепишемо площу:500=х*5х; 500=х^2*5=>х=10.Отже одна сторона 10, а інша 50.Знайдемо периметр=(10+50)*2=120.

10:

У квадрату всі сторони рівні, позначили одну=а. За т. Піф. зн. а:36=а^2+а^2;36=2а^2, а^2=18–це і є наша площа