Визначте кількість сторін правильного многокутника, центральний кут який дорівнює 30(градусів)


Ответы на вопрос

Отвечает Пилипенко Игорь.

Ответ:

12

Объяснение:

n = 360 / a,

(n - кількість сторін многокутника, a - центральний кут)
n = 360/30 = 12