EF - середня лінія трапеції ABCD. яка пнрнтинає діагональ BD у точці N. EN=5cм, NF = 3 см. Знайдіть

основи трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Кисюк Диана.

Ответ:       6 см ,   10 см .

Объяснение:

EN - cередня лінія  ΔABD ,  тому EN = 1/2 AD ;  AD = 2* EN = 2*5 = 10 ( см ) ;

NF -середня лінія ΔBCD ,  тому NF = 1/2 BC ;  BC = 2* NF = 2*3 = 6 ( см ) .