Запитання 1 Чому дорівнює сума кутів восьмикутника? варіанти відповідей  1060° 2020° 1080°

1440° Запитання 2 одна сторона прямокутника дорівнює 4 см, а площа 25 см 2 . Знайдіть другу сторону. варіанти відповідей  5,5см 5см 16 см 6,25 см Запитання 3 Знайдіть площу прямокутного трикутника, катети якого дорівнюють 5 см і 10 см. варіанти відповідей  50 см 2 25 см 2  100 см 2 15см 2 Запитання 4 Знайдіть площу паралелограма, одна з висот якого дорівнює 8 см, а сторона, до якої проведена ця висота, - 6 см. варіанти відповідей  12см 2 24см 2 48см 2 96см 2 Запитання 5 Площа трикутника 36 см 2 .Знайдіть висоту трикутника, якщо вона вдвічі менша від сторони, до якої проведена. варіанти відповідей  5 см 9 см 6 см 4 cм Запитання 6 Площа квадрата дорівнює площі прямокутника зі сторонами 2 см і 8 см. Знайдіть сторону квадрата. варіанти відповідей  6см, 2 см 4 см 8 см Запитання 7 Знайдіть площу квадрата з діагоналлю 8 см. варіанти відповідей  64 см 2 32 см 2 8 см 2 16 см 2 Запитання 8 Периметр прямокутника 40 см, а одна із сторін на 4 см більша за іншу. Знайдіть площу прямокутника. варіанти відповідей  96 см 2 92 см 2 94 см 2 98 см 2 Запитання 9 Паралелограм має таку саму площу, що й квадрат з периметром 32 см. висота паралелограма дорівнює 4 см. Знайдіть сторону варіанти відповідей  32 см 16 см 24 см 64 см Запитання 10 Знайдіть діагоналі ромба, якщо їх довжини відносяться як 2:3, а площа ромба 48 см 2 варіанти відповідей  4 см,12 см, 8 см, 12 см 6 см,18 см 4 см, 16 см Запитання 11 У рівнобічній трапеціїї більша основа дорівнює 79см, один із кутів 135°, висота 10 см. Знайдіть площу трапеціїї варіанти відповідей  500 см 2 600 см 2 300 см 2 1200 см

Ответы на вопрос

Отвечает Ростовская Настя.

Ответ:

Объяснение: 1) 1080° a=180×(n-2); 2) 6.25; 3) 25см. квадратных, S=1/2×ab; 4) 48см. квадратных, S=ah; 5) 6cm.; 6) 4cm 7) 32см квадратных, S=диагональ в квадрате ÷2; 8) P=2x+2(x+4)=40,4x+8=40, 4x=32, x=8, S=8×(8+4)=96; 9) 16см.;