Знайдіть сторону квадрата, якщо його площа дорівнює 100 см^2. Знайдіть площу паралелограма, якщо

висота дорівнює 15 см, а сторона до якої проведено висоту- 10см. Знайдіть площу трикутника, якщо висота дорівнює 9 см, о сторона до якої проведено висоту – 14 см. Периметр квадрата дорівнює 32 см. Знайдіть площу квадрата. Сторони прямокутника відносяться одна до одної як 2:3, а площа прямокутника дорівнює 24 см^2. Знайдіть периметр даного прямокутника. Периметр прямокутника 50 см, а одна із сторін на 5 см більша за іншу. Знайдіть площу прямокутника. Розпишіть як у школі будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Кубик Дима.

Ответ:

1. √100=10 см

2. 15•10=150см²

3. 9•(14•1/2)=9•7=63см²

4. Сторона: 32/4=8см

Площа:8•8=64см²

5. 24=2х•3х

4=х²

х=√4=2 або -2. В нашому вибржку ми беремо 2 бо довжина не може мати від'ємне значення.

Перша сторона: 2•2=4

Друга сторона: 3•2=6

Периметр: (6+4)•2=10•2=20

6. 50=(х+(х+5))•2

25=х+(х+5)

25=2х+5

2х=20

х=10

Одна сторона:10см

Інша сторона:10+5=15см

Площа:10•15=150см²