В прямокутному паралелепіпеді основа є квадрат, діагональ якого 10 √2, а бічне ребро дорівнює 15

см. Об'єм цього паралелепіпеда дорівнює... а) 1500 см^3; б) 750 см^3; в) 3000 см^3; г) 1000 см^3.

Ответы на вопрос

Отвечает Паздников Иван.

Ответ:

А) 1500

Объяснение:

Оскільки:

В квадраті діагональ дорівнює а√2 см, де а – довжина сторони квадрата. Отже, довжина і ширина в паралелепіпеді буде по 10см. Висота 15см

V(паралелепіпеда) = a×b×c;

Звідси: V(паралелепіпеда) = 10×10×15=1500(см³)