Функцію задано формулою у=-2х+3 а) Знайдіть значення функції, якщо х=-3; б) Знайдіть значення

аргументу, якщо у=7

Ответы на вопрос

Отвечает Косакова Марина.

y =  - 2x + 3

x =  - 3 \\ y =  - 2 \times ( - 3) + 3 = 6 + 3 = 9

y = 7 \\  - 2x + 3 = 7 \\ 2x = 3 - 7 \\ 2x =  - 4 \\ x =  - 4 \div 2 \\ x =  - 2