Знайдіть знаменник геометричної прогресії, якщо:b4=27,b6=243


Ответы на вопрос

Отвечает Ламм Вадим.

Ответ:

q = 3

Объяснение:

За властивістю геометричної прогресії:

(b_{5} )^{2} = b_{4} *b_{6} = 27 * 243\\b_{5} = \sqrt{ b_{4} *b_{6}} = \sqrt{27 * 243} = \sqrt{6561}   = 81

q = \frac{b_{6} }{b_{5} } = \frac{243}{81} = 3