Перетворіть дане квадратне рівняння 5х² - 30 х + 15 = 0в зведене квадратне рівняння


Ответы на вопрос

Отвечает Сахаров Захар.

Відповідь:

x^{2} -6*x+3=0

Пояснення:

Зведення квадратичне рівняння у загальному виді записується у наступній формі: x^{2} +p*x+q = 0 .

Для того, щоб перетворити задане квадратичне рівняння до зведеного, необхідно поділити обидві частини рівняння на 5.

Отримаємо:

x^{2} -6*x+3=0