Доведiть тотожнiсть 2(x-3)-5(x-4)=14-3x3(2a -1)-2(3a-1)=-19(x-1)-3(2x-3)=3x


Ответы на вопрос

Отвечает Пищевая Катерина.

Оскільки обидві частини демонструють еквівалентність, рівняння є тотожністю.

2(x−3)−5(x−4)=14−3x є тотожністю.

Спростимо кожну частину і порівняємо, щоб перевірити їхню еквівалентність.

3(2a−1)−2(3a−1)=−1 є тотожністю.

Спростимо кожну частину і порівняємо, щоб перевірити їхню еквівалентність.

9(x1)−3(2x−3)=3x не є тотожністю.