Перетворіть у зведене квадратнерівняння5х2-20х+4=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Валерко Каміла.

Відповідь:

x²-4x+0,8 = 0

Пояснення:

Зведене квадратне рівняння особливе тим, що його старший коефіцієнт дорівнює 1, тому почленно поділимо подане рівняння на 5:

5x²-20x+4 = 0

x²-4x+0,8 = 0