Знайдіть суму перших 15 членів арифметичної прогресії -1; 1; 3; 5; 7; ...


Ответы на вопрос

Отвечает Абдулова Анастасия.

Ответ: S15=195

Объяснение:

a1= -1  d=2

S15 =  2*a1+d(n-1)/2 *n= 2*(-1)+2(15-1)/2 *15= -2+28/2*15=195